; Your SEO optimized title

Kdo jsme?

Za e-shopem stojíme my dva, já, Zbyněk Glos a můj kamarád Michal Rada. Oba máme rádi dobré české a moravské potraviny a rádi je podporujeme. Snažíme se najít:

  • něco zajímavého
  • něco netradičního
  • a hlavně něco hodně dobrého

 

Podívejte se na přiložené video. Jsou tam samé dobroty.

Všechny výrobky nejprve otevřeme a ochutnáme, proto u většiny produktů jsou naše fotografie otevřených balení. Výrobky si sami vyfotíme, tak, abychom i Vám poskytli co nejvěrnější pohled pod víčko každé skleničky.

sklad_hloubetin1

Moje cesta k Dobrému krámu ... 

V 18-ti mě táta odvezl do 400 km vzdáleného horského střediska. V jednom hotelu hledají recepčního. Tak, ať si to prý užiju. Doma mě to totiž nebavilo a dával jsem to patřičně najevo. Jak to v náctilletém věku bývá ...

___

Nejsem rebel, jen jsem chtěl od života pořádnou zkušenost. Tu, kterou získává Hloupý Honza v pohádkách. Po roce práce v hotelu jsem spolu s kamarádem číšníkem otevřel malé bistro. To byla malá revoluce. Do té doby totiž místní podniky dělaly jen minutky. My začali s dobrýma hotovkama. Byl to rok 1998 a měli jsme bistro narvané k prasknutí. 

___

Z bistra se stala malá restaurace, já po pár letech odešel za další zkušeností a kamarád tam zůstal dodnes. Spolu s manželkou mají úspěšnou restauraci a penzion.

___

Vrátil jsem se do školy, chtěl jsem vědět víc. Odjel jsem do Ameriky, chtěl jsem ji poznat jako většina. Strávil pár měsíců v Anglii, podíval se do Hong Kongu, Shanghaie, Bangkoku, Damašku, Beirutu, Moskvy …. Vždy jsem jezdil hromadnou dopravou. Baví mě cestovat s místními. Na každé z cest jsem si uvědomil, že Česko je jiné, je své. Mám ho rád a rád se sem vracím. Cizina Vám dá větší nadhled. Pochopíte.

___

Neztěžuji si, snažím se žít život, který mě bude bavit. Mám rád dobré jídlo, takové, které je poctivé, voňavé a nejlépe, když je na něm něco zvláštního. Něco jiného, originálního, místního, českého, moravského … 

___

Dneska jezdím rád za tátou, mámou a bráchou já, už to sice není 400 km, ale jen 250. Přivezu něco na ochutnání, nějakou dobrotu od svých českých a moravských dodavatelů. Jsou totiž hodně kreativní a baví je vymýšlet nové věci, jako mě. 

 

Zbyněk Glos, majitel e-shopu

 

Podívejte se na naše videa o produktech

nase videa_maly4

 

Vyberte si skutečné delikatesy Čech a Moravy na DobrýKrám.cz 

295_velky

jinde o nás napsali:

blog U nás na kopečku (odkaz)

blog Jsem žena (odkaz)

blog e-shopu Freshcook (odkaz)

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.