; Your SEO optimized title

Kdo jsem?

Za e-shopem stojím já, tedy přesněji Zbyněk Glos. Mám rád dobré české a moravské potraviny a rád je podporuji. E-shop DobrýKrám.cz jsem založil proto, abych pomohl malovýrobcům jejich výrobky zviditelnit a dostat je k těm správným zákazníkům. Jsem velmi rád, že tady máme šikovné lidi, kterým záleží na tom, dělat věci jinak, lépe a s nadšením. Jejich potraviny totiž obsahují originalitu, dobré suroviny a minimum chemie. A to se cení.

Mohu Vám tak s čistým svědomím garantovat, že s každým takovým výrobkem dostáváte do rukou poctivou práci a velký kus srdce. Kupujte výrobky od malovýrobců, nebudete tolik plýtvat potravinami a podpoříte tím celou naši zemi.

 

Všechny výrobky nejprve otevřu a ochutnám, proto u většiny produktů jsou fotografie otevřených balení. Výrobky si sám vyfotím, tak, abych i Vám poskytl co nejvěrnější pohled pod víčko každé skleničky.

 

Moje cesta k Dobrému krámu ... 

V 18-ti mě táta odvezl do 400 km vzdáleného horského střediska. V jednom hotelu hledají recepčního. Tak, ať si to prý užiju. Doma mě to totiž nebavilo a dával jsem to patřičně najevo. Jak to v náctilletém věku bývá ...

___

Nejsem rebel, jen jsem chtěl od života pořádnou zkušenost. Tu, kterou získává Hloupý Honza v pohádkách. Po roce práce v hotelu jsem spolu s kamarádem číšníkem otevřel malé bistro. To byla malá revoluce. Do té doby totiž místní podniky dělaly jen minutky. My začali s dobrýma hotovkama. Byl to rok 1998 a měli jsme bistro narvané k prasknutí. 

___

Z bistra se stala malá restaurace, já po pár letech odešel za další zkušeností a kamarád tam zůstal dodnes. Spolu s manželkou mají úspěšnou restauraci a penzion.

___

Vrátil jsem se do školy, chtěl jsem vědět víc. Odjel jsem do Ameriky, chtěl jsem ji poznat jako většina. Strávil pár měsíců v Anglii, podíval se do Hong Kongu, Shanghaie, Bangkoku, Damašku, Beirutu, Moskvy …. Vždy jsem jezdil hromadnou dopravou. Baví mě cestovat s místními. Na každé z cest jsem si uvědomil, že Česko je jiné, je své. Mám ho rád a rád se sem vracím. Cizina Vám dá větší nadhled. Pochopíte.

___

Neztěžuji si, snažím se žít život, který mě bude bavit. Mám rád dobré jídlo, takové, které je poctivé, voňavé a nejlépe, když je na něm něco zvláštního. Něco jiného, originálního, místního, českého, moravského … 

___

Dneska jezdím rád za tátou, mámou a bráchou já, už to sice není 400 km, ale jen 250. Přivezu něco na ochutnání, nějakou dobrotu od svých českých a moravských dodavatelů. Jsou totiž hodně kreativní a baví je vymýšlet nové věci, jako mě.  

Zbyněk Glos, e-shop DobrýKrám.cz

 zbynek_glos_dobrykram

Podívejte se videa o produktech - klikněte na níže zobrazenou ikonu.

nase videa_maly4

 

Vyberte si skutečné delikatesy Čech a Moravy na DobrýKrám.cz 

295_velky

jinde o nás napsali:

blog U nás na kopečku (odkaz)

blog Jsem žena (odkaz)

blog e-shopu Freshcook (odkaz)

 

 

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.