;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

PŘEDSTAVUJEME: Monika Kořínková alias MONAMY

V tomto článku Vám představím nového dodavatele džemů a marmelád. Je jím Monika Kořínková alias MONAMY. 

Má ráda klid a pohodu, nesnáší shon, miluje nové chutě, dává přednost kvalitě před kvantitou, ráda cestuje a především miluje svoji rodinu. To je bloggerka a malovýrobce džemů a marmelád Monika Kořínková ze Srnojed na Pardubicku. 

Monika má ve svém vysněném domě celkem 4 chlapy a to není jednoduché zvládnout. Chce to klid, rozvahu a něco sladkého, něco hodně dobrého, něco netradičního .... marmelády a džemy! Tyhle vždycky zaberou! Do výroby se pustila v roce 2015 a už tehdy zaznamenala u svých známých a rodiny nemalé úspěchy. Kombinace kvalitního základu s netradičními ingrediencemi dodává jejím výrobkům punc originality. Její marmelády a džemy jsou tak jedinečné a každý rok jich vyrobí jen omezené množství. 

Ochutnejte netradiční chutě a kombinace od vítězky marmeládové soutěže v anglickém Dalemain. Monika tento rok vyhrála celkem 3 medaile a ta nejcennější byla zlatá za pomerančovou marmeládu s marinovanými fíky v portském.  Mezi její tuzemské šlágry bezesporu patří okurková s vanilkouTuhle totiž budete milovat!

 monamy_monika_korinkova11

 

Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz  

 Podívejte se také na naše další články o skutečných českých delikatesách:

 

Šípkové víno z Jeseníku má zlato z USA!

sipkove_vino_led11

 

České sirupy bez řepného cukru - jde to!

sirup_zazvorovy_33

  

Zelenina ve skle co má grády!

hornacke_cuketky22

 

 

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.