; Your SEO optimized title

PŘEDSTAVUJEME: Jozefína Růžičková alias Rose Garden

Jmenuje se JOZEFÍNA RŮŽIČKOVÁ a letošní rok je pro ni ten nejlepší v životě. V březnu vyhrála DVOJITÉ MARMELÁDOVÉ ZLATO v anglickém Dalemain a v záři získala TŘI HVĚZDY v gurmánské soutěži Great Taste Awards. To je poprvé v historii, kdy Česko takto boduje! Gratulujeme a jsme hrdí na to, že v našem sortimentu ten vítězný džem se třemi hvězdami máme :-)

Je hodně soutěživá a pozorně naslouchá zpětné vazbě od zákazníků i od poroty prestižní marmeládové soutěže v Anglii. Zamilovala se do šípku, který se v kombinaci s pomerančem stal letos tím nejcennějším, získal totiž dvojité zlato. Je s ním sice větší práce než s jiným ovocem, ale má unikátní chuť a to se cení! Jozefína má dvě děti a s manželem bydlí v Prachaticích.
 
Vystudovala ekonomickou školu a několik let působila v marketingovém oddělení jedné z největších potravinářských společností na světě. Právě tam získala cenné zkušenosti s korporátním světem, který ji však časem omrzel. Toužila po něčem menším a svém. Být svým vlastním pánem se jí nakonec splnilo. Vrhla se do malovýroby toho, co znala už od dětství. Doma totiž, tak jak je u nás běžné, dělala s maminkou a sestrami džemy z jahod, malin a meruněk.
 
rosegradenprofil1_1
 
Sama Jozefína považuje výrobu dobrého džemu a marmelády za v podstatě jednoduchou záležitost. Jen je potřeba dodržet pár základních pravidel: kvalitní ovoce, nejlépe od malopěstitelů, pokud možno v bio kvalitě a správně určit kdy a jak ingredience přidávat. "Chce to prostě jen trochu citu", dodává.
 
fiky_s_bilym_rumem66
 
Rok 2017 byl pro Jozefínu opravdu úspěšný, získala celkem 9 medailí (1x dvojité zlato, 5x zlato a 3x stříbro). Celkově se jedná již o třetí Češku, která takto vysoko v soutěži uspěla. Může tak své marmelády prodávat do luxusního domu  Fortnum & Mason. Třeba si ji tam koupí někdo z královské rodiny, kdo ví .... ale koupit si je můžete i Vy a právě teď a tady :-)
 
sipek_s_vanilkou55
 
Zdá se, že Jozefína má velmi úspěšný rok, v září 2017 totiž získala další velké ocenění. Jedná se o nejvyšší ocenění v gurmánské soutěži Great Taste, kde získala 3 hvězdy (více získat už nejde!) za její fenomenální kombinaci Fíkový džem s hruškami a karibským rumem. Kombinace šípek s vanilkou získala pak 2 hvězdy. Tak neváhejte a ochutnejte ty nejlepší české džemy a marmelády i Vy!
 
 

Zbyněk Glos, DobrýKrám.cz  

Podívejte se také na naše další články o skutečných českých delikatesách:

  

Monika Kořínková alias Monamy

monamy_banner11

 

Šípkové víno z Jeseníku má zlato z USA!

sipkove_vino_led11

 

 grilovat se musí umět!

grilovat se musi umet11

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.