;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Je tu měsíc fašaňku!

V únoru se už pomalu (nebo rychle - jak kdo), těšíme na jaro. Zima už nám přijde dlouhá a ta letošní je teda extra dlouhá. Lyžaři si užívají, řidiči nadávají. Nezbývá než se nad tím vším povznést a dopřát si trochu radosti a veselí.

měsíc


Masopust, na Moravě nazývaný fašaňk je doba, kdy se naposledy můžeme hodně najíst, napít a nevázaně se veselit. Po masopustu totiž začíná opravdový půst. Ten končí až před Velikonocemi (17.4). Letošní poslední den na velkou hodovou oslavu vychází 28. února. Už ale o víkendu, v sobotu 25. února bude všude hodně veselo. Vyrazte za slavnostmi do blízkého okolí i Vy. Tady je pár tipů, kde se dobře najíte a pobavíte.

 

A když je ten masopust, tak jsme opět naskladnili paštiku z vyzrálého hovězího. S chutí do veselí!

hovezi_pastika11

Kromě fašaňku slavíme taky svátek zamilovaných. Vybrali jsme pro Vás ty nejčervenější produkty. Světlé i tmavé, podle stupně zamilovanosti.

 

Paprikové chilli čatní

paprikové chilli chutney33

 

Jahodová zavařenina s ostružinami

jahodova_s_ostruzinami22

 

Maliny, višně a víno ... to vše v jedné skleničce

dzem_z_malin_a_vinem11

 

Ti, kteří u nás mají účet a nakoupili za alespoň 500 Kč, mají nyní aktivovanou slevu 1%. Po přihlášení vidí tak lepší ceny než ostatní. Ti, kteří jsou s námi již déle a nakoupili za více jak 3 000 Kč, mají ještě lepší ceny. A Vy, kteří u nás ještě nemáte účet, PŘIPOJTE SE K NÁM. RÁDI VÁS ODMĚNÍME.

pripojte se k nam 1050

 

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.