;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Vorlíčkův med z Vysočiny

Tomáš Vorlíček včelaří od roku 2008 a za tu dobu doslova "vymazlil" své výrobky a etikety a dostal je na nejvyšší úroveň v ČR. Jeho výrobky dostanete v luxusních restauracích nejen v Praze. Všechny medy pocházejí z vlastních včelstev a ze snůšek nektaru z ovocných stromů, řepky, akátu, maliníku, svazenky a lípy. V případě medovicového medu je to snůška ze smíšených lesů Vysočiny. 

med_a_medovina_vorlicek_dobrykram_11

Medovinu zpracovává jen za studena, což mu umožňuje ponechat v ní cenné látky, obsažené v samotném medu. Nepřidává do ní žádný líh, extrakty, aromata, byliny, cukr apod. Medovina je buď v té nejčistší podobě nebo v kombinaci s hroznovou nebo višňovou šťávou. Ta hroznová, jménem Clara získala stříbrnou medaili na mezinárodní soutěži v San Francisku. Právem se tak řadí mezi nejcennější medoviny u nás.

tomas_Vorlicek_med

Žádné produkty od výrobce Vorlíčkův med z Vysočiny nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.