;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

SANES FOOD s.r.o.

Není bylinný sirup jako sirup. Sirupy od společnosti Sanes Food jsou jiné. Jsou totiž bez přidaného řepného či třtinového cukru a v bio kvalitě. Základem sirupu Sanes je pšeničný sirup s přesně vyváženým množstvím sacharidů (29 % glukóza, 32 % maltóza, 12 % maltotrióza, zbytek vyšších sacharidů). Právem tak mohou být tyto sirupy zařazeny do kategorie výrobků nejvyšší kvality pro zdravý životní styl. 

Za firmou Sanes Food stojí Lukáš Vohanka a Michal Grus. Oba se zabývají zdravým životním stylem a vyváženou životosprávou již několik let. Spolu s potravinářským chemikem panem Prokopcem vyvinuli unikátní složení na bázi pšeničného sirupu

I když pšeničný sirup má vyvážené množství sacharidů a je tak zdravější alternativou k běžným sirupům s řepným cukrem, není možné jej považovat za vhodný pro diabetiky.

sanesFood_11

Základ výroby těchto jedinečných bylinných sirupů je velký podíl ruční práce a vysoce kvalitní suroviny s certifikací BIO. Sirupy jsou velmi husté, protože obsahují nejnižší možný podíl vody (18%), mají velký podíl bylinné složky a neobsahují žádné chemické látky. Neobsahují ani fruktózu a jsou bezlepkové. Sirup je plněn do tmavé láhve, aby odolal slunečnímu záření a uchoval si své vlastnosti po dlouhou dobu. 

Sirupy, díky své hustotě, můžete využít třeba na palačinky, na pečivo nebo do čaje. Ochutnejte vysoce kvalitní, extra husté bylinné sirupy bez přidaného cukru s vysokou složkou bylinek a v bio kvalitě.

Žádné produkty od výrobce SANES FOOD s.r.o. nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.