;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Sandra Černá

NAKLÁDANÁ ZELENINA OD čecho-italky

Rajčata San Marzano a lilek z Itálie, pěkně naloženo v Čechách

Sandra Černá je žena, která strávila několik let v Itálii a velmi ráda se tam také vrací. Kromě italského slunce ji okouzlila tamní výborná kuchyně. Zejména nakládaná pikantní sušená rajčata a lilek je uchvátily natolik, že se rozhodla tuto delikatesu sama ručně vyrábět v Čechách. Recept si vzala od své italské babičky. Sandra o své malovýrobě říká " Nakládám je v domácím olivovém oleji podle receptury předávané po generace členy rodiny Forte. Ta se stala mou druhou rodinou. Rodinné recepty mi předala nonna Mi (moje babička), která mě dlouhé roky učila vařit italská jídla. Právě díky ní jsem tamní kuchyni zcela propadla." 

Rajčata, lilek i olej vozí z Itálie. Kvalitní sušená rajčata, musí být pořádně prosolená, aby v nich nezůstala ani kapka vody. Byla by potom blátivá. Jsou sušená na slunci a olej má Sandra od příbuzného farmáře. Celé je to vlastně takový rodinný produkt, vyrobený podle rodinného receptu. Zákazník získá vlastně dva produkty v jednom. Rajčata může použít třeba k sýrům, na těstoviny, salát a podobně a olej s chilli papričkou je vynikajíc k bagetě nebo do salátu.

sandra_cerna11

Když mi Sandra vypráví o svých nakládaných sušených rajčatech, nemám pochyb, že ty její jsou prostě špička. "Přijedu do Itálie, a příbuzní po mě chtějí, abych zase nadělala několik sklenic do zásoby", dodává. Prosolená, na slunci sušená rajčata, olivový olej od příbuzného farmáře, česnek a papričky. Nic víc není potřeba. Výsledek je dokonalý! 

Ano, víme, že tyto produkty zrovna nejsou úplně české, ale pokud je vyrábí Češka, která si pro suroviny pravidelně osobně jezdí, tak právem patří do našeho e-shopu. 

Ochutnejte i Vy domácí produkty od Sandry Černé z Plzně a nechte své chuťové buňky rozehrát ... :-)

Žádné produkty od výrobce Sandra Černá nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.