;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Rose Garden - Jozefína Růžičková

Jmenuje se Jozefína a ráda se učí novým věcem. Je soutěživá a pozorně naslouchá zpětné vazbě od zákazníků i od poroty prestižní marmeládové soutěže v Anglii. Zamilovala se do šípku, který se v kombinaci s pomerančem stal letos tím nejcennějším, získal totiž dvojité zlato. Je s ním sice větší práce než s jiným ovocem, ale má unikátní chuť a to se cení! Jozefína má dvě děti a s manželem bydlí v Prachaticích.
 
Vystudovala ekonomickou školu a několik let působila v marketingovém oddělení jedné z největších potravinářských společností na světě. Právě tam získala cenné zkušenosti s korporátním světem, který ji však časem omrzel. Toužila po něčem menším a svém. Být svým vlastním pánem se jí nakonec splnilo. Vrhla se do malovýroby toho, co znala už od dětství. Doma totiž, tak jak je u nás běžné, dělala s maminkou a sestrami džemy z jahod, malin a meruněk.
 
rosegradenprofil1_1
 
Sama Jozefína považuje výrobu dobrého džemu a marmelády za v podstatě jednoduchou záležitost. Jen je potřeba dodržet pár základních pravidel: kvalitní ovoce, nejlépe od malopěstitelů, pokud možno v bio kvalitě a správně určit kdy a jak ingredience přidávat. "Chce to prostě jen trochu citu", dodává.
 
Rok 2017 byl pro Jozefínu opravdu úspěšný, získala celkem 9 medailí (1x dvojité zlato, 5x zlato a 3x stříbro). Celkově se jedná již o třetí Češku, která takto vysoko v soutěži uspěla. Může tak své marmelády prodávat do luxusního domu  Fortnum & Mason. Třeba si ji tam koupí někdo z královské rodiny, kdo ví .... ale koupit si je můžete i Vy a právě teď a tady :-)
 
 
Zdá se, že Jozefína má velmi úspěšný rok, v září 2017 totiž získala další velké ocenění. Jedná se o nejvyšší ocenění v gurmánské soutěži Great Taste, kde získala 3 hvězdy (více získat už nejde!) za její fenomenální kombinaci Fíkový džem s hruškami a karibským rumem. Kombinace šípek s vanilkou získala pak 2 hvězdy. Tak neváhejte a ochutnejte ty nejlepší české džemy a marmelády i Vy!

 

 

Žádné produkty od výrobce Rose Garden - Jozefína Růžičková nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.