;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Pro-Charitu s.r.o.

Když jsme se rozhodovali jak bychom rozšířili naši nabídku sirupů, chtěli jsme něco výjímečného. Chtěli jsme, abychom mohli někomu pomoci. Někoho podpořit. A to se podařilo! Nabízíme sirupy ze zahrady společnosti, která pomáhá nevyléčitelně nemocným roztroušenou sklerózou. Je to jediné takové zařízení v naší repulice s nádhernou bylinkovou zahradou. Až pojedete kolem Červeného kostelce, nezapomeňte se tam stavit.

bylinkova zahrada2

Znamenité přírodní sirupy z bylinkové zahrady Josefa Kamela v areálu Domova sv. Josefa. Na jeho místě v minulosti stával klášter, ke kterému náležela také zahrada s bylinkami. Z tehdejších postupů a zvyklostí vychází i péče o tu současnou. Veškeré potřebné úkony zde vykonávají tradiční přírodní cestou, takže například mulčování provádí slámou, záhonky ohraničují dřevěnými obrubami a povrch tvoří z mláta.

Tato výjimečná péče se plně odráží v kvalitě vypěstovaných rostlinek a následně i v produktech z nich vyráběných. Bylinné sirupy jsou proto plné blahodárných látek a úžasně lahodné, perfektně se hodí pro přípravu letního osvěžujícího pití. Objevte jejich kouzlo i vy!

bylinne sirupy camellus33

 

Žádné produkty od výrobce Pro-Charitu s.r.o. nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.