;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Lenka Požárová

Výrobce ukončil svou činnost v roce 2015

"Když si vybírám suroviny, moje chuťové buňky neznají slitování a pídím se u sadařů po nejaromatičtějších odrůdách. Nestačí mi třeba koupit rajčata od dobrého zemědělce. Chci jen ta nejlepší a nechutnější rajčata z českého pole. Vybírám si vždy netradiční kombinace, hraju si s chutěmi, vůněmi a barvami a strašně mě to baví. Ve skleničce tak zákazníci ochutnávají Lenku Požárovou ad A do Z," popisuje svůj přístup slavná autorka. 

Ve skleničkách nenajdete jinak běžný pektin či agar, všechny jsou totiž vyráběné šetrnou metodou svařování do husta, což je časově i finančně mnohem náročnější. Klasickou kyselinu citronovou nahrazuje přírodní citrónovou šťávou, řepný cukr třtinovým a výsledky jsou tak kouzelné, jako jsou jména jejích výrobků. Ochutnejte a zjistíte, že všechna ta práce, péče a radost se vyplatila a ve skleničkách jsou cítit do posledního sousta. Tak tohle uvedla Lenka Požárová v rozhovoru pro magazín Prima Fresh. Lenka Požárová Vám přináší prvotřídní kvalitu produktů, které jsou jedinečné na našem trhu. 

 

Žádné produkty od výrobce Lenka Požárová nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.