; Your SEO optimized title

Monamy - Monika Kořínková

Má ráda klid a pohodu, nesnáší shon, miluje nové chutě, dává přednost kvalitě před kvantitou, ráda cestuje a především miluje svoji rodinu. To je bloggerka a malovýrobce džemů a marmelád Monika Kořínková ze Srnojed na Pardubicku. 

Monika má ve svém vysněném domě celkem 4 chlapy a to není jednoduché zvládnout. Chce to klid, rozvahu a něco sladkého, něco hodně dobrého, něco netradičního .... marmelády a džemy! Tyhle vždycky zaberou! Do výroby se pustila v roce 2015 a už tehdy zaznamenala u svých známých a rodiny nemalé úspěchy. Kombinace kvalitního základu s netradičními ingrediencemi dodává jejím výrobkům punc originality. Její marmelády a džemy jsou tak jedinečné a každý rok jich vyrobí jen omezené množství. 

Ochutnejte netradiční chutě a kombinace od vítězky marmeládové soutěže v anglickém Dalemain. Monika tento rok vyhrála celkem 3 medaile a ta nejcennější byla zlatá za pomerančovou marmeládu s marinovanými fíky v portském.  Mezi její tuzemské šlágry bezesporu patří okurková s vanilkouTuhle totiž budete milovat!

 monamy_monika_korinkova11

 

 

 

165
1651165165

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.