; Your SEO optimized title

Mlsný Filip

Za značkou Mlsný Filip stojí společnost DY servis s.r.o. založená Honzou Heřmánkem. Ten se spolu s manželkou rozhodl, že pro svého synka Filípka a nyní i pro Adámka budou dělat takové džemy, které znají ze svého dětství. Založené na čerstvém ovoci, bez chemických přísad a bez "vyplňovačů" z jablek a podobně. Každý takový džem je vyráběn ručně, a tak každá bobule ovoce prošla rukama Honzy nebo jeho manželky. Synové se zatím zapojují jen v konzumaci :-).

MlsnyFilip66

Džemy od Mlsného Filipa obsahují pořádnou dávku na jemno nakrájeného ovoce, citrusový pektin, bílý cukr, citronovou šťávu a případně koření. To dává vyniknout originální chuti. Principem výroby je však podtrhnout samotnou chuť českého ovoce a koření pomůže chuťový zážitek posunout ještě o kousek výš. Honza se svou rodinou bydlí kousek od Krušnohorského pohoří a přírodu má doslova na dosah ruky. Ovoce do jejich džemů je z vlastního sadu nebo od lokálních ovocnářů. Právě kvalita ovoce je zárukou silné chuti a vůně džemů Mlsný Filip.

MlsnyFilip44

To, že džemy Mlsný Filip znamenají skutečnou špičku v této oblasti, dokazují mnohá ocenění, zejména velmi ceněné gurmánské oscary Great Taste Awards. Mlsný Filip jich má několik a jejich Angreštový džem s kardamomem získal dokonce zlatou dvojhvězdu! Višňový džem se zase stal Regionální potravinou roku. Ochutnejte i Vy džemy od Mlsného Filipa a posuďte sami, jak na Vaše chuťové buňky zapůsobí. Nám tedy hodně chutnají!

Na následujícím odkazu se můžete podívat na jeden z dílů pořadu Jídlo s.r.o. s Romanem Vaňkem, kde Honza Heřmánek popisuje proces výroby - zde.

139
1391139139

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.