; Your SEO optimized title
Vážení zákazníci, všechny objednávky provedené a zaplacené od pondělí 26.6. do středy 28.6. budou expedovány ve čtvrtek 29.6.2017. Děkujeme Vám za pochopení.

Mlsný Filip

Za značkou Mlsný Filip stojí společnost DY servis s.r.o. založená Honzou Heřmánkem. Ten se spolu s manželkou rozhodl, že pro svého synka Filípka a nyní i pro Adámka budou dělat takové džemy, které znají ze svého dětství. Založené na čerstvém ovoci, bez chemických přísad a bez "vyplňovačů" z jablek a podobně. Každý takový džem je vyráběn ručně, a tak každá bobule ovoce prošla rukama Honzy nebo jeho manželky. Synové se zatím zapojují jen v konzumaci :-).

MlsnyFilip66

Džemy od Mlsného Filipa obsahují pořádnou dávku na jemno nakrájeného ovoce, citrusový pektin, bílý cukr, citronovou šťávu a případně koření. To dává vyniknout originální chuti. Principem výroby je však podtrhnout samotnou chuť českého ovoce a koření pomůže chuťový zážitek posunout ještě o kousek výš. Honza se svou rodinou bydlí kousek od Krušnohorského pohoří a přírodu má doslova na dosah ruky. Ovoce do jejich džemů je z vlastního sadu nebo od lokálních ovocnářů. Právě kvalita ovoce je zárukou silné chuti a vůně džemů Mlsný Filip.

MlsnyFilip44

To, že džemy Mlsný Filip znamenají skutečnou špičku v této oblasti, dokazují mnohá ocenění, zejména velmi ceněné gurmánské oscary Great Taste Awards. Mlsný Filip jich má několik a jejich Angreštový džem s kardamomem získal dokonce zlatou dvojhvězdu! Višňový džem se zase stal Regionální potravinou roku. Ochutnejte i Vy džemy od Mlsného Filipa a posuďte sami, jak na Vaše chuťové buňky zapůsobí. Nám tedy hodně chutnají!

Na následujícím odkazu se můžete podívat na jeden z dílů pořadu Jídlo s.r.o. s Romanem Vaňkem, kde Honza Heřmánek popisuje proces výroby - zde.

139
1391139139

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.