;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Krásenské čajování

Zkuste originální ČESKÝ ČAJ ze SMĚSI SUŠENÉHO OVOCE, připravené v Krásně nedaleko Karlových Varů. Nebojte se, už žádný překyselený žaludek, tento čaj je totiž BEZ IBIŠKU a ovoce si klidně snězte, je výborné :-) 

 krasenske cajovani sklenice voda33

Vychutnejte si jedinečnou českou specialitu, kterou obdivují i japonští odborníci na čajovém festivalu ČajomírFest. Originální český ovocný čaj, který je vyroben zesušeného ovoce bez ibišku. Neobsahuje žádné konzervanty ani chemické látky, jenčisté ovoce, které můžete sníst. Ibišek se přidává do většiny čajů dostupných v běžné obchodní síti. Jeho úkolem je pěkně do červena zabarvit čaj. Ibišek však mnoho lidí nedobře snáší kvůli jeho kyselosti a mít překyselený žaludek není nic příjemného. Vyzkoušejte tedy čaje se základem ze sušených jablek nebo hrušek a poznejte ten rozdíl. Chutná skvěle teplý i studený. Příprava směsi, míchání a balení probíhá výhradně ručně.  Dejte přednost skutečné kvalitě.

Žádné produkty od výrobce Krásenské čajování nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.