;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

HERUFEK s.r.o.

V roce 2013 to všechno začalo. Jitka Herůfková vyrobila prvních 300 čokoládových lanýžů a nabízela je na otevřených sklepích ve Velkých Bílovicích.  Doslova se po nich "zaprášilo". Potvrdilo se tak, že čokoládové podnikání je ten správný směr.

Objednávky na čokoládové lanýže musí každý rok od října odmítat. Kapacita rodinné firmy je omezená. A tak to má být. To, co je kvalitní, musí být také vzácné. Od roku 2015 vyrábějí Herůfkovi také tabulkové čokolády, což je dílo, jejího manžela Michala. Jednou z nejzajímavějších čokolád je Madagaskar 70% s portrétem T. G. Masaryka. Jitka a Michal se rozhodli pro tento motiv ze dvou důvodů. Jednak chtěli oslavit 100 let od vzniku ČSR a také vzdát hold právě prezidentu osvoboditeli, který se v Čejči, obci, kde podnikají, učil kovářem.

herufek_cokolada22

 

Každý kousek jejich čokolády se řídí tímto manifestem kvality:

  1. Vyhýbáme se jakýmkoliv náhražkám a levným variantám kvalitních a poctivých surovin. Takže žádné umělé barviva, dochucovadla nebo palmový tuk
  2. Rádi používáme místní suroviny, nejlépe tedy z vlastní zahrádky (sadu) anebo od tuzemských pěstitelů (pokud to jde ☺).
  3. Kakaové boby nakupujeme přímo od farmářů. Jedině tak máme zajištěnu prvotřídní kvalitu, která je pro výrobu čokolády zásadní.
  4. Chováme se transparentně – naše výroba je otevřená a kdykoliv se k nám můžete podívat. Nemáme se za co stydět, děláme výrobky pro lidi. To ale neznamená, že jsme neomylní ☺.
  5. Řemeslně – stručně - ručně – zkrátka se snažíme dělat poctivé řemeslo, kde je potřeba spousta ruční práce. Čokoládu máme prostě jenom rádi ☺.

 

 

Žádné produkty od výrobce HERUFEK s.r.o. nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.