; Your SEO optimized title

HERUFEK s.r.o.

V roce 2013 to všechno začalo. Jitka Herůfková vyrobila prvních 300 čokoládových lanýžů a nabízela je na otevřených sklepích ve Velkých Bílovicích.  Doslova se po nich "zaprášilo". Potvrdilo se tak, že čokoládové podnikání je ten správný směr.

Objednávky na čokoládové lanýže musí každý rok od října odmítat. Kapacita rodinné firmy je omezená. A tak to má být. To, co je kvalitní, musí být také vzácné. Od roku 2015 vyrábějí Herůfkovi také tabulkové čokolády, což je dílo, jejího manžela Michala. Jednou z nejzajímavějších čokolád je Madagaskar 70% s portrétem T. G. Masaryka. Jitka a Michal se rozhodli pro tento motiv ze dvou důvodů. Jednak chtěli oslavit 100 let od vzniku ČSR a také vzdát hold právě prezidentu osvoboditeli, který se v Čejči, obci, kde podnikají, učil kovářem.

herufek_cokolada22

 

Každý kousek jejich čokolády se řídí tímto manifestem kvality:

 1. Vyhýbáme se jakýmkoliv náhražkám a levným variantám kvalitních a poctivých surovin. Takže žádné umělé barviva, dochucovadla nebo palmový tuk
 2. Rádi používáme místní suroviny, nejlépe tedy z vlastní zahrádky (sadu) anebo od tuzemských pěstitelů (pokud to jde ☺).
 3. Kakaové boby nakupujeme přímo od farmářů. Jedině tak máme zajištěnu prvotřídní kvalitu, která je pro výrobu čokolády zásadní.
 4. Chováme se transparentně – naše výroba je otevřená a kdykoliv se k nám můžete podívat. Nemáme se za co stydět, děláme výrobky pro lidi. To ale neznamená, že jsme neomylní ☺.
 5. Řemeslně – stručně - ručně – zkrátka se snažíme dělat poctivé řemeslo, kde je potřeba spousta ruční práce. Čokoládu máme prostě jenom rádi ☺.

 

 

108
1181108118

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • mlecna cokolada herufek 22 Akce BIO Kód: 09000350
  Momentálně nedostupné Značka: HERUFEK s.r.o.
  Mléčná čokoláda vyrobená z bolivijských kakaových bobů z oblasti Alto Beni. Čokoláda jemné chuti s identickým charakterem.  

  Původně: 125 Kč
  Ušetříte: 16,30 Kč (–13 %)

  108,70 Kč / ks
 • bila cokolada s jahodami herufek 22 Akce BIO Kód: 09000250
  Momentálně nedostupné Značka: HERUFEK s.r.o.
  Jahodová čokoláda je krásně jemná, plynule se rozpouštějící na jazyku. Přináší s sebou jahodovou příchuť v lahodné kombinaci s bílou čokoládou. 

  Původně: 125 Kč
  Ušetříte: 16,30 Kč (–13 %)

  108,70 Kč / ks
 • madagaskar cokolada masaryk herufek 33 Akce BIO Kód: 09000150
  Momentálně nedostupné Značka: HERUFEK s.r.o.
  Single origin čokoláda z Madagaskaru posypaná rozbitými praženými kakaovými boby. Kakaové boby pochází z farmy Bejofo Estate, patřící Bertilu...

  Původně: 135 Kč
  Ušetříte: 17,61 Kč (–13 %)

  117,39 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.