;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Hanys - oleje od Hanky Markové

Chtěla jsem vyrobit kvalitní olej srovnatelný s tím nejlepším olivovým, ale z lokálních plodů

Ještě nedávno byste ji potkali v kanceláři, jak denně třídí papíry. Jednoho dne se však rozhodla pro zásadní změnu. Už dlouho chtěla dělat něco smysluplnějšího. Za její kancelářskou prací totiž nebylo nic vidět, a to jí hodně chybělo.

Při svém pobytu ve Švýcarsku ochutnala poprvé štýrský dýňový olej. Zachutnal jí natolik, že se rozhodla vyrábět za studena lisované oleje v Čechách. Věděla, že základem každého kvalitního panenského oleje je vysoce kvalitní surovina. V kvalitě surovin je nekompromisní a sama požaduje jen to nejlepší. Chce, aby její oleje byly tady skutečnou špičkou s použitím lokálních surovin z Čech a Moravy. Jak sama Hanka říká: „kvalitu poznáte zejména podle aroma, hustoty a intenzity chuti, ale i podle jeho pozitivního doznívání v ústech“.

oleje Hanys33

Její oleje jsou lisovány za studena, tedy do 40°C a nefiltrují se. Výtěžnost takto lisovaných olejů se pohybuje okolo 7-25%, což je v porovnání s průmyslově vyráběnými oleji velmi málo, a také právě proto je cena u lisovaných olejů vyšší. Odměnou Vám však bude zachování maximum intenzivního aroma, harmonické a plné chuti a hlavně vysoký obsah živin, nenasycených mastných kyselin, vitamínů a minerálů.

Ochutnejte tedy i Vy prvotřídní kvalitu v nádherné láhvi, která může sloužit i jako dárek pro Vaše blízké.

 

Žádné produkty od výrobce Hanys - oleje od Hanky Markové nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.