;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Biofarma Sasov

Biofarma Sasov vznikla již v roce 1991 na Vysočině a od roku 1999 hospodaří v ekologickém režimu na 500 ha půdy. Chová prasata, dobytek, koně, ovce i kozy a na orné půdě pak pěstuje obilniny, luskoviny, ale také brambory, zeleninu a ovoce.  Farma je vyhlášená především svým chovem prasat a jedinečnými uzenářskými specialitami.

Těch čuníků na farmě najdete asi 1 000  a hovězího dobytku kolem 350.  Je to vlastně největší ekologický chov v České republice. Zatímco v konvenčním zemědělství naleznete vystresovaná zvířata v úzkém prostoru s ohledem na maximální produkci, tady nic takového nehrozí. Čuníci se rochní v bahně venku na rozlehlé pastvině a mají radost ze života. Vidí slunce každý den, dýchají čerstvý vzduch a lenoší pospolu.

farmaSasov1

Hlavním cílem produkce farmy je nabídnout kvalitnější produkt než je ten konvenční. A to se biofarmě skutečně daří. Kvůli finanční krizi v roce 2009 farma ukončila spolupráci s maloobchodními řetězci a musela se postavit na vlastní nohy.  A to se stalo pro úspěch farmy klíčové. Dnes více jak 1 500 malých zákazníků představuje pro farmu stabilnější základnu než již zmiňované řetězce. Ochutnejte unikátní výrobky, které neobsahují zbytečnou chemii. Masné výrobky bez "éček" nevydrží dlouho, je to především tím, že jsou tak dobré :-)

 

Žádné produkty od výrobce Biofarma Sasov nebyly nalezeny....

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.