;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Slanináda, Sv. ořechy a chmelíček Praze zachutnali!

Po roce se opět v pražském hotelu Alwyn představila brněnská firma Chuť Moravy. Hlavním lákadlem byla prezentace vín od renomovaných vinařských společností jako je Ampelos, Lahofer, Hanzel, Starý Vrch a Sonberk a kromě vína se představovaly také delikatesy pod značkou Chuť Moravy. Jejich chmelíček, svatojánské ořechy nebo novinka slanináda zachutnali už na letošním Pražském vinobraní, kde se u jejich stánku tvořili dlouhé fronty. 
 
Jejich výrobky v žádném supermarketu ale nehledejte, naopak najdete je v krámcích a vinotékách, které oslovují své zákazníky originalitou a nevšedním zážitkem. Tak jestli jste ještě nic neochutnali, můžete to napravit a produkty si objednat on-line až domů.
 
chut_moravy_praha_2018_11
Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.