;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Nové džemy a opilé ovoce

Marmelády z Českého Ráje 

Skleničky Weck a v nich džemy od Honzy Kakose, to je novinka v naší kategorii Džemů a Marmelád.  Džemy obsahují kolem 65% českého ovoce a jsou skutečně originální. Varianta Jablíčko se šípkem a badyánem získala ocenění Nejlepší marmeláda Českého Ráje 2014 a dokonce i světové ocenění Great Taste Awards 2015 se dvěmi hvězdami.
 
 
Jan Kakos Marmelady z raje


Ovoce si Honza vybírá nejlépe z okolních sadů v Českém Ráji a tak u každé skleničky máte záruku, že v ní najdete jen to domácí ovoce. Zkuste třeba lesní směs s čokoládou nebo višně s javorovým sirupem. Kousky ovoce chutnají parádně!
 
marmelady_z_raje_visne_s_javorovym_sirupem22
 

 

Více zajímavých kompotů a zeleniny

 
Přidali jsme další novinky do kompotové a nakládano-zeleninové kategorie. Kompoty nám přece pomáhají vychutnat si české ovoce i v zimě, tak proč se do nich nepustit. Výborné opilé hrušky v červeném víně jsou naložené ve vyladěném nálevu s hřebíčkem, skořicí a badyánem. Broskve si zase zatancovaly s bílým vínem a černým pepřem. 
 hrusky_v_cervenem_vine_11
 
 
 
Feferonky beraní rohy jsou jednoduše pochoutkovou klasikou. Nakládané cuketky jsou alternativou k horňáckým patizónkům a nejzajímavější jsou zelená rajčata s chilli a koprem. Toto pálíííí.
 
zelena_rajcata_22
 

 

Olé, kafé! Pro jednoho zrnko, pro druhého mletou!

 
rozšířili jsme nabídku kávy od Petra Frolíka o 250g zlaté pytlíky plné voňavého zrnka. Kdo rád čokoládovější, dá si Diplomat, kdo raději módní ovocnější, dá si Prezident. Každému podle jeho gusta.
 
frolikova_kava_1050x600v
 
 

 

 

Přejeme Vám hezký start do jarního měsíce

 
 
Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.