;
omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen

Božská chuť výrobků Lenky Požárové

TENTO VÝROBEK UŽ BOHUŽEL NENÍ V PRODEJI. Přinášíme Vám unikátní produkty z dílny Zapálené kuchařky Lenky Požárové. Výrobky, které jen tak někde nenajdete. Výrobky připravované v měděném hrnci, ze zvlášť vybraných surovin, ve vyjímečných kombinacích surovin, bez konzervantů a hlavně s velkým nadšením. Lenka Požárová je jediná autorka kuchařek v naší zemi, která získala "kuchařkového oscara" Gourmand Cookbook Awards.

Jak uvádí ve své tiskové zprávě po převzetí ceny v Londýně: „Ještě se z toho vzpamatovávám a pořád mi nedochází, co to vlastně znamená. Mám velkou radost! Když jsem se pouštěla před více jak třemi lety do neznáma, opouštěla práci daňové poradkyně a začala tvořit kuchařky, netušila jsem, že někdy může přijít takovýto den s takovýmto oceněním. Do kuchařek dávám nejen nápadité recepty, které mě baví vymýšlet, ale vdechuji jim duši. Hravou, neposednou, vtipnou. Chtěla jsem vytvořit unikátní kuchařky, které mi na trhu chyběly, a jsem moc ráda, že se mi to povedlo.“

Prohlédněte si naši nabídku a ochutnejte netradiční kombinace vybraných surovin. Po ochutnání zjistíte, že něco tak lahodného jste ještě nejedli. My jsme se do těchto výrobků ihned zamilovali. Možná se to stane i Vám :-)

 hrušky detail

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.