; Your SEO optimized title

Být věrný má své výhody

Omlouváme se, ale provoz e-shopu byl ukončen.

 

Připojte se k nám. Jednoduše se zaregistrujte (na http://www.dobrykram.cz/login/ nebo se přihlašte přes facebook či google) a pokud se Vám po prvním nákupu osvědčíme, budeme rádi, když s námi zůstanete i na dále. Již za Vaši druhou objednávku v minimální hodnotě 500 Kč Vám dáme 1% z celkové ceny. Když se k nám zase vrátíte a přihlásíte se, uvidíte lepší ceny než ostatní. 

Po všech Vašich uskutečněných objednávkách v celkové hodnotě 3 000 Kč Vám automaticky nastavíme slevu 3%. Napořád. Důležité je, abyste prováděli objednávky přes účet, jinak nedokážeme identifikovat hodnotu Vašich celkových objednávek. Nikam nespěchejte, v klidu si užijte nakupování, objednejte jednou třeba za 500 Kč, po druhé za 1 000 Kč a až Vaše celkové nákupy přesáhnou 3 000 Kč, nastavíme Vám automaticky slevu 3% na každou Vaši další objednávku. Připojte se k nám a buďte našimi výjimečnými zákazníky.

pripojte se k nam 1050

Slevu uvidíte ihned po přihlášení ve vašem účtu a u všech výrobků. Do celkového obratu Vašich objednávek se započítává hodnota zboží bez dopravy. Do svého účtu se snadno přihlásíte přes email, facebook nebo google účet.  

Navíc s Vaším účtem získáte další výhody:

  • historii Vašich objednávek
  • na jeden klik znovu objednáte jakoukoliv objednávku 
  • můžete ohodnotit nakoupené výrobky
  • vidíte své slevy
  • můžete si pomocí funkce "hlídací pes" označit zboží, u kterého chcete dostat oznámení až bude naskladněno nebo se změní jeho cena

 

Tak si nakupování užijte. A nikam nespěchejte. Je to na Vás.

 

 

 

 

 

Provozovatel webu Zbyněk Glos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V případě, že se chcete dozvědět více o ochraně osobních dat klikněte zde.